:: English ::
يكشنبه 6 خرداد 1397

جهت ورود به لینک انتخاب واحد کلیک کنید
جهت ورود به سایت تخصصی آموزش کلیک کنید

 
جهت ورود به سامانه تغذیه  کلیک کنید

 
 
ویژه اساتید
استاد گرامی لطفا جهت دانلود سربرگ سوالات اینجا کلیک نمایید.
توضیحات : لطفا جهت راهنمایی و استفاده بهتر ابتدا فایل دستورالعمل موجود در بسته را مطالعه نمایید.
آگهی جذب هیئت علمی
روابط عمومی دانشگاه

روابط عمومی دانشگاه از طریق شماره پیامک       30007030626161      آماده دریافت وانعکاس پیشنهادات،انتقادات و نظرات شما دانشجویان عزیز میباشد.
حراست دانشگاه

سامانه پیام کوتاه دانشگاه
 

 

با توجه به این که از این پس اطلاع رسانی دانشگاه در امور آموزشی و مالی و ... از طریق سامانه پیام کوتاه انجام خواهد شد جهت ثبت شماره تلفن همراه خود به سامانه جامع آموزشی  مراجعه نموده و پس از ورود به صفحه اختصاصی خود، شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید.لازم به ذکر است که از این پس شماره این سامانه 30007030626161 می باشد و شماره های دیگر فاقد اعتبار است.

گروه مدیریت صنعتی

چارت دروس
سرپریت گروه: آقای محمود احمدی آذر
مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی 
 پست الکترونیک:ahmadiazar@amin.ac.ir 

      
                      

سوابق پژوهشی: شامل(مقالات تألیفی، مقالات ترجمه ، کتب :  تالیف و ترجمه، پروژه های تحقیقاتی)

ردیف

عنوان

سال انتشار

محل انتشار

توضیحات

1

ارائه روشی برای تعیین ترکیب بهینه مشتریان بر مبنای الگوی کانو و با استفاده از برنامه ریزی آرمانی

1390

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مجله فصل نامه مدیریت سلامت

2

PRO POSING AND ANALYZING A MODEL FOR THE INFLUENCE OF OUT SURCING ON ORGANIZATION AGILITY WITH A CASE STUDY IN A MANUFACTURING COMPANY

2011

در حال انتشار

WORD SCIENTIFIC

3

کتاب در دست تألیف ((برون سپاری))

 

 

 

 سوابق اجرایی:                                          

1-       اجرای فرآیند کنترل آماری (SPS) در بخش تضمین کیفیت شرکت پیچ کوبان واقع در شیرگاه قائمشهر مازندران

2-       انجام کارهای کنترل فرآیند آماری در شرکت ریخته گری ایرنشکن بابلسر مازندران

           

 

تعریف:

رشته مدیریت صنعتی یکی از رشته های تحصیلی آموزش عالی است و هدف از این رشته آموزش نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کارخانه ها، موسسه ها و شرکت های دولتی و خصوصی و نیز آشنایی مدیران و سرپرستان رده های گوناگون و مدیر اداری فنی این گونه مراکز با کاربرد روشهای علمی در مدیریت می باشد.

مدیریت صنعتی دارای سه بعد اصلی فنی و تکنیکی، بعد مالی و بعد رفتاری و اجتماعی می باشد که بعد فنی و تکنیکی در دروس تحقیق در عملیات و کنترل پروژه، بعد مالی در درس هایی مثل حسابداری صنعتی و بعد رفتاری و اجتماعی در دروس رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی و تئوریهای مدیریت بیان می گردد و البته بعضی از دروس این گرایش مانند مدیریت تولید و عملیات به هر سه این ابعاد می پردازد.

 

ضرورت و اهمیت رشته مدیریت صنعتی:

ضرورت و اهمیت رشته مدیریت صنعتی با توجه به نکات زیر به خوبی آشکارمی شود:

آشفتگی و نابسامانی در بسیاری از موسسات بازرگانی و تولیدی عموما ناشی از عدم وجود اصول مدیریت و یا عدم رعایت این اصول است.

آموزش صحیح مدیریت می تواند در بهبود کلی جامعه به طرق زیر موثر باشد:

شناخت مشکلات اقتصادی و بازرگانی جامعه و کوشش در رفع آن.

آگاهی از آخرین پیشرفتهای دانش مدیریت و کاربرد آن براساس نیازهای جامعه و احتراز از تقلید صرف.

اعمال حاکمیت ضوابط برروابط در اداره امور بازرگانی و صنعتی.

 

اهداف و آینده شغلی:

منظور از تربیت مدیر در رشته مدیریت صنعتی، تربیت رئیس نیست بلکه تربیت افرادی است که بتواند در حوزه کار خود دارای استقلال فکری بوده و عوامل مهمتر و موثر در جریان کار خود را مورد تحلیل قرار داده و در جهت رفع مشکلات قادر به تصمیم گیری مناسب و مطلوب باشند. بنابراین فارغ التحصیل رشته با آگاهی و شناختی که از ساخت سازمانی، تئوریهای مدیریت و سازماندهی و تکنیک های مختلف رفع مشکلات پیدا می کنند، قابلیت جذب در تشکیلات و سازمان های مختلف بازرگانی و صنعتی با وظایف گوناگون در سطوح کاردانی و کارشناسی را دارا می شوند و میتوانند در بهبود و ثمربخشی و کارآیی سازمان موثر باشند. به عبارت دیگر، فارغ التحصیلان رشته مدیریت صنعتی الزاماً مدیریت مؤسسات صنعتی را که برای احراز آن شرایط خاصی لازم است، عهده دار نخواهند شد و فقط پس از کسب تجربیات می توانند مسئولیت های بیشتری در سطوح مختلف مدیریت عهده دار گردند.

یک فارغ التحصیل رشته مدیریت نباید انتظار داشته باشد که از همان بدو امر به عنوان مدیر یک شرکت یا کارخانه مشغول به کار گردد. چون بخشی از مطالب و محتوای کلاسهای مدیریت باید به عنوان تجربه از محیط و سازمانهای جامعه گرفته شوند. بنابراین، فارغ التحصیل این رشته در ابتدا باید به عنوان یک کارشناس در رده های پایین تر وارد بازار کار شده و سپس به مرور پله های ترقی را طی کند. فارغ التحصیل مدیریت صنعتی برای کار در سازمانهای صنعتی و تولیدی مناسبتر است.

 

نقش و توانایی :

فارغ التحصیلان این گرایش می توانند در قسمتهای مدیریت تولید، اداره حفاظت فنی و قسمت کنترل کیفیت کالا مشغول بکار شوند. ضمنا توانایی فعالیت در امور مربوط به مدیریت و کنترل پروژه را دارا می باشند.

 

 

 

 

  
 

 


کتابخانه مرکزی
کتابخانه دیجیتال
پرتال1

پرتال2

پرتال3
پرتال4