:: English ::
يكشنبه 6 خرداد 1397

جهت ورود به لینک انتخاب واحد کلیک کنید
جهت ورود به سایت تخصصی آموزش کلیک کنید

 
جهت ورود به سامانه تغذیه  کلیک کنید

 
 
ویژه اساتید
استاد گرامی لطفا جهت دانلود سربرگ سوالات اینجا کلیک نمایید.
توضیحات : لطفا جهت راهنمایی و استفاده بهتر ابتدا فایل دستورالعمل موجود در بسته را مطالعه نمایید.
آگهی جذب هیئت علمی
روابط عمومی دانشگاه

روابط عمومی دانشگاه از طریق شماره پیامک       30007030626161      آماده دریافت وانعکاس پیشنهادات،انتقادات و نظرات شما دانشجویان عزیز میباشد.
حراست دانشگاه

سامانه پیام کوتاه دانشگاه
 

 

با توجه به این که از این پس اطلاع رسانی دانشگاه در امور آموزشی و مالی و ... از طریق سامانه پیام کوتاه انجام خواهد شد جهت ثبت شماره تلفن همراه خود به سامانه جامع آموزشی  مراجعه نموده و پس از ورود به صفحه اختصاصی خود، شماره تلفن همراه خود را ثبت نمایید.لازم به ذکر است که از این پس شماره این سامانه 30007030626161 می باشد و شماره های دیگر فاقد اعتبار است.

مقدمه

محور اساسی فعالیت­های این معاونت در مواردی از جمله جذب و بکارگیری و ارزشیابی نیروی انسانی،تهیه و توزیع اقلام و وسائل مورد نیاز و نیز انجام وظایف و خدمات مربوط به مسائل مالی(درآمد- هزینه) و امور حفاظت و انتظامات و مدیریت داخلی مؤسسه خلاصه می­شود کهدر قالب قسمت­های متفاوت با زیر مجموعه­های مشخص به انجام وظیفه مشغول می­باشند. البته دو فعالیت عمده مؤسسه یعنی طرح و برنامه و عمران و توسعه نیز فعلاً به عنوانزیر مجموعه­های معاونت اداری- مالی مشغول به کار میباشند که ذیلاً چارت تشکیلاتی وشرح وظایف مدیریت­های مجموعه به تفکیک و به صورت خلاصه بیان می­گردد.
کتابخانه مرکزی
کتابخانه دیجیتال
پرتال1

پرتال2

پرتال3
پرتال4